Sista kvällen på Koh Tao
Resealbum: Backpacka i Thailand 86Plats: Koh Tao
Bilden tagen: Måndag 20 December 2004 (Kamera)
Visningar: 1144
Har denna som favorit: 18
Hur tar man sig lättast till koh Tao från koh lipe? Går det att göra på en ... när det går båt från donsak pier till Tao men hittar inget. Tacksam för svar :) Sierra:
Vad jag vet så tar du dig inte från Lipe till Tao på en dag. Du kommer till ...
Frågor & svar
4... Tänkte att vi skulle hinna med:
Koh Tao - koh lanta - koh lipe - langkawi
Sen ... lanta?
Behöver lite hjälp. Sierra:
Tao-Lanta:
Billigaste sättet att ta sig ... har nog kommit fram till att vi hoppar ko Tao.
Som du skrev ...
Frågor & svar
4... efter. Jag blev lite intresserad av ön Koh Tao jag har hört mycket fina saker om. Men ... har funderingar på kamala beach, bang tao beach. Vi flyger till Phukets flygplats både som utresa och hemresa. Lillaannaj:
Själv funderar jag just nu ...
Frågor & svar
9Hej! Vi är en familj (2 vuxna och 2 "barn", 16 och 22 år) som planerar att spendera 6-7 nätter på Koh Tao i början av januari 2017. Vi söker tips ... mfl.
Snorkel o cyklop kan man köpa på tao i en butik för 250-300 baht. Ramanagaram:
Vi har ...
Frågor & svar
14Hej, har du varit på Koh Tao eller funderar på att åka dit eller har ... 2bW2s7psA5DVkfs%3d&tyra=26&searchrequestid=c8aab474-d9c2-4df1- ... 2f4e5JdFLO%2bW7H0A%3d%3d&tyra=126&searchrequestid=455b2259-5d6d-43a0- ... Samui.
Vi har tänkt lägga 6 ...
Frågor & svar
47
Kram
Krippa